Ulysses Moore RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ulysses Moore RPG

Maceralarla dolu bir dünyaya adım atmaya hazır mısınız? O zaman ne duruyorsunuz? Zaman kapısını aralayın!

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

"Ne Güzel Sürüyon, Bana Biraz Meyve Suyu Döksene" Deyip Meyve Suyunu Tam Dökerken Dibinden Yeni Yağladığın Ekmeği Alan Baba

2 posters

Bu sizin başınıza geldi mi?
Evet
"Ne Güzel Sürüyon, Bana Biraz Meyve Suyu Döksene" Deyip Meyve Suyunu Tam Dökerken Dibinden Yeni Yağladığın Ekmeği Alan Baba Vote_lcap33%"Ne Güzel Sürüyon, Bana Biraz Meyve Suyu Döksene" Deyip Meyve Suyunu Tam Dökerken Dibinden Yeni Yağladığın Ekmeği Alan Baba Vote_rcap
 33% [ 1 ]
Hayır
"Ne Güzel Sürüyon, Bana Biraz Meyve Suyu Döksene" Deyip Meyve Suyunu Tam Dökerken Dibinden Yeni Yağladığın Ekmeği Alan Baba Vote_lcap0%"Ne Güzel Sürüyon, Bana Biraz Meyve Suyu Döksene" Deyip Meyve Suyunu Tam Dökerken Dibinden Yeni Yağladığın Ekmeği Alan Baba Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Hırsız benim yaaa... Sen ne diyorsun? :P
"Ne Güzel Sürüyon, Bana Biraz Meyve Suyu Döksene" Deyip Meyve Suyunu Tam Dökerken Dibinden Yeni Yağladığın Ekmeği Alan Baba Vote_lcap67%"Ne Güzel Sürüyon, Bana Biraz Meyve Suyu Döksene" Deyip Meyve Suyunu Tam Dökerken Dibinden Yeni Yağladığın Ekmeği Alan Baba Vote_rcap
 67% [ 2 ]
Toplam Oylar : 3

YazarMesaj
Julia Covenant
Kilmore Koyu Şövalyesi/Admin/St. Ives Koleji 3. Sınıf
Julia Covenant

Nerden : Londralıyım ama Kilmore koyu'nda doğup büyümüş kadar oldum.

"Ne Güzel Sürüyon, Bana Biraz Meyve Suyu Döksene" Deyip Meyve Suyunu Tam Dökerken Dibinden Yeni Yağladığın Ekmeği Alan Baba Empty
MesajKonu: "Ne Güzel Sürüyon, Bana Biraz Meyve Suyu Döksene" Deyip Meyve Suyunu Tam Dökerken Dibinden Yeni Yağladığın Ekmeği Alan Baba   "Ne Güzel Sürüyon, Bana Biraz Meyve Suyu Döksene" Deyip Meyve Suyunu Tam Dökerken Dibinden Yeni Yağladığın Ekmeği Alan Baba Icon_minitimeC.tesi Haz. 25, 2011 11:48 pm

Bana yaptı babam bugün! Hemde iki defa! İkinciyide kardeşime verdiydi! Sad O kadar yağladıydım ( Razz cidden bir an bu son lafım komiğime gitti )
https://ulyssesmoore.forumdizini.com
Jason Covenant
Jason Covenant

Nerden : Londralıyım ama Kilmore koyu'nda doğup büyümüş kadar oldum.

"Ne Güzel Sürüyon, Bana Biraz Meyve Suyu Döksene" Deyip Meyve Suyunu Tam Dökerken Dibinden Yeni Yağladığın Ekmeği Alan Baba Empty
MesajKonu: Geri: "Ne Güzel Sürüyon, Bana Biraz Meyve Suyu Döksene" Deyip Meyve Suyunu Tam Dökerken Dibinden Yeni Yağladığın Ekmeği Alan Baba   "Ne Güzel Sürüyon, Bana Biraz Meyve Suyu Döksene" Deyip Meyve Suyunu Tam Dökerken Dibinden Yeni Yağladığın Ekmeği Alan Baba Icon_minitimePtsi Tem. 04, 2011 6:30 pm

(Şimdi gördüm) Benim aldığım da güzeldi ama ha. Razz

"Ne Güzel Sürüyon, Bana Biraz Meyve Suyu Döksene" Deyip Meyve Suyunu Tam Dökerken Dibinden Yeni Yağladığın Ekmeği Alan Baba
1 sayfadaki 1 sayfası